Načítavam kalendár...
- Voľné
02
- Obsadené

Chalupa pol lipou Vám celoročne ponúka ubytovanie s kapacitou maximálne pre 8 osôb, ideálne pre jednu až dve rodinky. Na prízemí Vás privíta priestranná spoločenská miestnosť s dreveným obložením. Priestor pôsobí teplým dojmom a ponúka miesto pre trávenie perfektných chvíľ s rodinou, či priateľmi aj počas najväčšej zimy. Vybavená je pohodlnými pohovkami, konferenčným stolíkom, krbom, televízorom s Mágio. Nájdete tu i rádio, CD a DVD prehrávač a spoločenské hry.

Chutné jedlá si pripravíte v kuchyni, ktorá disponuje keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, kávovarom Chibo na kapsule, toastovačom, hriankovačom aj remoskou. V kuchyni sa nachádza aj rozkladacia pohovka, ktorá slúži ako prístelka pre jednu osobu. Na prízemí sa tiež nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou, fénom a uterákmi. Dokonalý spánok poskytujú dve spálne. V spálni na prízemí nájdete manželskú posteľ, samostatné lôžko a televízor s Mágio. Druhá spálňa na poschodí ponúka manželskú posteľ, dve samostatné lôžka a súkromnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.

V chladnejšom počasí istotne poteší zasklená terasa s posedením. Prístrešok je v lete využívaný na stolný tenis a v zime slúži ako kryté parkovanie. Užite si spoločné posedenie v altánku s grilom. Deti sa potešia hojdačke, záhradnému domčeku aj ihrisku na loptové hry a tenis. V pieskovisku si postavíte parádny hrad alebo zahráte petangue.
Základné informácie

www.chalupavelkaraca.sk