O chalupe

Táto novozrekonštruovaná drevenica sa nachádza len niekoľko kilometrov od lyžiarskeho strediska, v peknom a tichom prostredí Kysúc a Kysuckých Beskýd. Nachádza sa vedľa Chalupy pod lipou, chalupy však oddeľuje cesta a každá z dreveníc má vlastnú oplotenú záhradu. Tým je zabezpečené súkromie a možnosť vziať si na dovolenku i domáceho miláčika.

Interiér a vybavenie

 Interiér je rozdelený na 2 apartmány (s max. kapacitou 8 osôb+2 prístelky),  z hľadiska komfortu je však chalupa prenajímaná len jednej skupine osôb. Každý apartmán disponuje plne vybavenou kuchyňou
( chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, el. 2-platnička, el. rúra, kuchynský riad, ...), spálňou so 4 ložkami + 1 prístelkou a samostatnou kúpeľňou s WC.

Keďže drevenica nemá poschodie, objekt má bezbariérový prístup. K apartmánom patrí i veľká spoločenská miestnosť s krbom, stolným futbalom a posedením pre 10 osôb.

Každý apartmán má samostatný vchod zo záhrady. Vykurovanie celého objektu je centrálne zabezpečené krbom na tuhé palivo. K dispozícii sú i elektrické radiátory. Celkovo je ubytovanie možné pre 8 osôb + 2 prístelky. 


Exteriér

Celý objekt je nefajčiarsky, pozemok je oplotený a parkovanie možné pre 2 osobné autá. Záhrada v prednej časti je udržiavaná, nachádza sa tu ohnisko, detské ihrisko s hojdačkou a pieskoviskom. K dispozícii je i záhradné posedenie. V zadnej časti záhrady je malé hospodárstvo, kde chováme zajačiky a sliepky, o ktoré sa hostia počas pobytu môžu starať ;)