O chalupe

Táto storočná drevenica prešla úplnou rekonštrukciou a je  obrazom tradičných ľudových prvkov kysuckého regiónu. Prízemie tvorí veľká kuchyňa s kompletne zariadeným kuchynským kútom (mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, el. 4 – platnička, kuchynský riad, ...), jedálenský kút, rozkladacia posteľ a veľká kachľová pec s rúrou.


Interiér a vybavenie


 Z kuchyne sa vchádza do malej spálničky 2+1. Na prízemí je i kúpeľňa (sprchovací kút + WC) a veľká spoločenská miestnosť s posedením pri krbe s TV, DVD a Videom.

 Zo spoločenskej miestnosti sa vychádza do podkrovia, kde je 4-posteľová spálňa (1 x manželská posteľ + 2 x samostatná posteľ) a kúpeľňa (sprchovací kút + WC).

V celom objekte je zákaz fajčiť. Kúrenie je kombinované – elektrické konvektory alebo tuhé palivo. Ubytovanie je možné pre 8 osôb.


Exteriér

Exteriér tvorí presklená terasa s posedením a gulečníkom, prístrešok, ktorý v lete využívame pre stolný tenis a v zime pre parkovanie. V záhrade si určite obľúbite štýlový altánok s dreveným nábytkom a grilom. Chalupa má i upravené ihrisko na futbal, volejbal, bedminton či tenis. K dispozícii sú i lopty a rakety. Celý pozemok je oplotený a parkovanie je možné pre 3 autá.