Načítavam kalendár...
- Voľné
02
- Obsadené


Chalupa u Žofky Vám celoročne ponúka komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 10 lôžok. V spálni prvého apartmánu Chalupy u Žofky sa pohodlne vyspíte na dvoch samostatných a jednej manželskej posteli, plus na gauči v kuchyni, ktorý slúži ako prístelka pre jednu osobu. V spálni druhého apartmánu nájdete dve manželské postele a rozkladacie kreslo slúžiace ako prístelka pre ďalšiu osobu. Plne vybavená kuchyňa prítomná v oboch apartmánoch poteší milovníkov vlastnej domácej stravy. Využijete v nej elektrickú rúru, elektrický varič (dvojplatničku), mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, pákový aj kávovar na kapsule Dolce Gusto a jedálenské sedenie. Určite poteší i umývačka riadu.

Druhý z apartmánov navyše oplýva spoločenskou miestnosťou, ktorá je však dostupná všetkým hosťom. Môžete tu spokojne odpočívať na pohovke alebo za jedálenským posedením, pozerať televízor so satelitným príjmom alebo si zahrať stolný futbal. Nezabudnuteľnú atmosféru Vám pritom vytvorí hrejivý oheň z kozuba. Vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je samozrejmosťou pre obe ubytovacie jednotky. V celom objekte sme zaistili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Hrejivé slnečné lúče si najlepšie vychutnáte na našej peknej zelenej záhrade. Posedíte si pri altánku s vonkajším posedením, nad ohniskom opečiete špekačky a po dobrom jedle sa pohojdáte na záhradnej hojdačke. Pre Váš dokonalý relax disponujeme infrasaunou a radi Vám zabezpečíme aj výčapné zariadenie s možnosťou dodania piva. Na detičky sme nezabudli, vybudovali sme pre ne vlastné detské ihrisko. Dosýtosti sa vyšantia na šmýkačke, preliezkach, hojdačke i pieskovisku. Zajačiky a sliepočky v zadnej časti záhradky ich určite rozradostia tiež. Lyžiari a cyklisti si svoju športovú výbavu bezpečne odložia v úschovni. Autá si zase bezstarostne zaparkujete na našom oplotenom pozemku.

Pre tých, ktorí sa chcú vydať na romantické prechádzky a potulky po okolí, máme výborné správy! Možností využitia voľného času, prírodných krás, atrakcií, chodníkov, cyklochodníkov aj pamiatok je u nás viac než dosť! Pozriete si Kalváriu Oščadnica, Kaplnku u Haladeji, Osadu Valangy, Múzeum kysuckej dediny Vychylovka, Kempaland alebo slávny Slovenský orloj. Na skok to máte k susedom Čechom, vyberte sa do Přírodní rezervacie v Bukovci. Cyklisti vyskúšajú Bike Park Veľká Rača a lyžiari neďaleké zasnežené svahy Športcentra Oščadnica, Skalité – Serafínov, Snow Paradise Veľká Rača – Oščadnica, či vzdialenejšie Ski Čierne, Ski areál Severka a mnohé iné.
Základné informácie

www.chalupavelkaraca.sk